piątek, 17 marca 2017

Samobójstwo!?


Hej
Zastanawiałem się czy napisać takiego posta ale no dostaję wiele wiadomości na emaila za które szczerze dziękuje w większości są to wiadomości w skrócie typu "Nie chce mi się żyć!", "Mam problem z samym sobą" i inne tego typu... Smutne ale realia jakie serwuje nam rzeczywistośc...


       <<<  PLAY MUSIC

Jest to śmieszne bo nie wiem od czego zacząć, ten post będzie pewnie stekiem bzdur z przemyśleń jakiegoś nastolatka, który wie tyle o życiu co nic! 

Mogą być to problemy mało istotne jednak dla wielu bardzo ważne takie jak kolejna "pała" w szkole, co pomyśli społeczenstwo bo jak można być tak tępym debilem?... Dla następnych koszmarem dnia codziennego może być nie pogodzenie się samym z sobą, kim się jest oraz co się osiągnęło... Urodzenie się w złym ciele... Bycie "wyrzutkiem" społeczeństwa... uważanym za człowieka "poje*anego" etcetera!


Ogólna samoakceptacja nie jest zbyt prosta, potrzebujemy czasu, musimy zdać sobie trochę spraw BARDZO WAŻNYCH! Piszą do mnie ludzie, którzy mają po kilkadzisiąt lat i nadal siebie nie akceptują, nie są szczęśliwi w życiu... Pamiętajcie, że to wy jesteście panami swojego życia i to wy decydujecie jak będzie ono wyglądać, nie dajcie sobie nigdy wmówić, że jesteście gorsi tylko dlatego, że macie inne osobowości! 

Świat jest taki piękny, takie cudowne rzeczy nas otaczają! Czy my naprawdę tego nie dostrzegamy? :) Bądzmy perfeykcyjni w naszej niedoskonałości! 
Ważne jest by znaleść cele w życiu, rzeczy który sprawiają nam przyjemność. Nie zwarzajcie na opinie innych, róbcie to co WAM sprawia przyjemność, wasze pasje mogą być bardzo kontrowersyjne, dziwne etc! 

TO WASZE ŻYCIE ZA WSZELKĄ CENĘ ŻYJCIE!

Miłego wieczoru/ranka/południa etc! 

15 komentarzy:

 1. Bardzo mądrze przemyślany post. To, że jesteś nastolatkiem nie oznacza, że od razu głupoty napiszesz. Częściej tacy jak Ty więcej wiedzą niż dorośli, bo patrzą na wszystko z innej perspektywy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze napisane! Z doświadczenia wiem, że to kwestia wsparcia od innych osób oraz odnalezienia w sobie różnych wartości. Mimo wieku wszystko co napisałeś jest samą prawdą. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Madziu! :3 tak to jest prawda!

   Usuń
 3. Bardzo dobry post!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio zobaczyłam zdjęcie na instagramie. Na zdjęciu były nastolatki, nie były siostrami, wyglądały tak samo. Nie znoszę tego. Lubię, gdy ludzie są różni, te "kompleksy", przez które ludzie wpadają w depresje są na swój sposób piękne. Niepotrzebnie się nimi martwią, one nas wyróżniają z tłumu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to smutne ale to jest moda na typowy okres ;)

   Usuń
 5. Niestety, ale nasz kraj jest nadal troszku zaściankowy, zacofany,każdy który jest inny, myśli inaczej lub nie wygląda jak schemat może mieć trudniej w życiu i z tego faktycznie mogą wyrastać kompleksy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ale to się powoli zmienia! Tak myślę przynajmniej! :DDD

   Usuń
 6. Świetny wpis motywujący, jak tak patrzę to coraz więcej ludzi przejmuje się takimi drobnostkami, dla mnie tak dla nich nie. Może po prostu zacząć robić zajęcia co nasze wady podniesie do góry i będziemy ważniejsi? sam nie wiem, napisz może o tym głębiej wchodząc w temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie raz będę poruszać takie "poważniejsze" tematy... Mam pomysły na nowe posty lecz potrzebuje czasu!

   Usuń
 7. Gdy spojrzałam na tytuł, byłam przekonana, że post będzie dotyczył nowej gry "Niebieski wieloryb" .. A tutaj niespodzianka. Super przemyślany i dający do myślenia wpis. Podoba mi się! Pozdrawiam :)
  ipstryk26.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie nie! za dużo już postów o tym wielorybie :DDD

   Usuń
 8. Bardzo fajny post :) i mądrze napisany. Każdy ma jakieś większe i mniejsze problemy to zależy od etapu w życiu jakim się jest.

  OdpowiedzUsuń